Artykuły weselne

Hurtownia artykułów weselnych

Udekoruj swoje przyjęcie weselne naszymi artykułami weselnymi. Zamiast tradycyjnych gadżetów ślubnych, oferujemy coś zupełnie innego. Te gadżety nadają się idealnie jako prezent ślubny, i co najważniejsze, można je ofiarować osobno lub łączyć dowolnie ze sobą.

Artykuły weselne od producenta

Z pewnością znajdziesz coś dla siebie z naszej oferty artykułów i prezentów ślubnych, którymi zachwycisz swoich gości weselnych.
Oferujemy gadżety ślubne w różnych stylach i kolorach. W naszej ofercie znajdziesz magiczne kostki z układanką ślubną czy magiczną fasolkę z dedykacją na liściach. Wśród naszych pomysłów na prezenty ślubne z pewnością znajdziesz coś, czym zachwycisz gości i w szczególny sposób uświetnisz ten wyjątkowy dzień.

Dostawca świec weselnychDostawca świec weselnych

Przepięknym i interesującym gadżetem ślubnym są nasze świece. Świece ślubne to śliczna dekoracja ślubu. Blask świec wytwarza uroczysty nastrój. Nasze świece będą piękną ozdobą Waszego przyjęcia weselnego.
Dowiedz się więcej

 

Magiczne roślinki jako artykuły weselneMagiczne roślinki jako artykuły weselne

Ta magiczna roślinka to doskonały prezent dla przyjaciół, rodziny, ukochanej osoby czy dla znajomych. Każdemu sprawi radość i niespodziankę! Twoi goście weselni będą zachwyceni tym ślicznym upominkiem.
Dowiedz się więcej

 

Producent latających lampionów weselnychProducent latających lampionów weselnych

Lampiony latające z papieru ryżowego stają się coraz bardziej popularne na przyjęciach weselnych. Jest to niesamowite i spektakularne widowisko. Co więcej, na lampionach można nadrukować imiona nowożeńców lub życzenia.
Dowiedz się więcej

 

Magiczne kostki z nadrukiem weselnymMagiczne kostki z nadrukiem weselnym

Magiczne kostki są bardzo popularne zarówno wśród dzieci jak i dorosłych. My wpadliśmy na pomysł aby magiczne kostki wykorzystać jako oryginalny upominek ślubny dla gości. Na kostce możecie umieścić zdjęcie pary młodej i tekst z podziękowaniem dla gości weselnych.
Dowiedz się więcej