Lampiony do dekoracji ślubnej

 Lampiony do dekoracji ślubnejLampiony do dekoracji ślubnej z nadrukiem

Poszukujesz czegoś zupełnie nowego do dekoracji sali ślubnej lub ogrodu? A jednocześnie nie chcesz wydać za dużo pieniędzy. Proponujemy Ci nasze papierowe lampiony. To oryginalna i elegancka dekoracja ślubna. Wesele na zewnątrz to doskonałe miejsce do wykorzystania naszych papierowych lampionów. Półmrok ogrodu i porozwieszane na gałęziach drzew lampiony. Lampiony można także zawiesić na rozpiętym drucie czy linie. Ciepły blask lampionów rozświetli wieczór i wytworzy romantyczny nastrój.

Papierowe lampiony do dekoracji

Nasze lampiony papierowe są produkowane z 99% biodegradalnego i niepalnego papieru ryżowego. Lampiony  wytwarzają ciepłe, jasne i czyste światło. Oferujemy szeroką gamę naszych lampionów. W naszej ofercie znajdą Państwo papierowe lampiony w różnych kolorach i kształtach: owalne, okrągłe, prostokątne, lampiony-rury, kwadratowe i prostokątne.

Lampiony do dekoracji ślubnej z nadrukiem

Papierowe lampiony do dekoracji

ślubne papierowe lampiony

 

 

 

 

Producent papierowych lampionów ślubnych

Piękne lampiony papierowe do dekoracji wnętrz jak i na zewnątrz. Doskonałe na przyjęcie weselne. Lampiony to prosta i elegancka dekoracja, dostępne w kolorze czystej bieli i innych pastelowych kolorach. Lampiony tworzy niezwykły efekt wizualny.

Producent papierowych lampionów ślubnych

dekoracyjne lampiony wiszące